• Pelin
  sn. dyt duygu hanımı çalıştığım yerde göreve başlamasıyla tanıdım.1/65 boyum kilom ise herzaman 68 kg olmuştu ....kendimi hiç zayıf hayal edemiyordum artık bu durumdan sıkılan ben duygu hanımla tanışınca hersey değişti..hazırlamıs olduğu sıkmayan bunaltmayan ve de zorlamayan diyet önerileriyle her hafta kilo vermeyi başardım ...hedefimiz bir ayda 4 kg vermekti ve ay bitmeden çoktan verilmişti kilolar ...elbetteki büyük mutluluk istedğiniz kıyafetin içine girmek ....çok teşekkür ederim duygu hnm harikasınız.
 • Duygu Bayraktar
  35 yaşındayım ilk defa bir diyetisyenle çalıştım. Sayeninde çok güzel sonuçlara ulaştım. Hayatımı değiştirdi diyebilirim herkese tavsiye ediyorum
 • Tuğçe
  Ben sporcuyum sakatlandığım için sporu bıraktım ve beslenme düzenim bir sporcu gibi devam edince kilo aldım . Belli bir kilonun altına inemiyordum bende Duygu hanımın motivasyon anlamında çok iyi bir diyetisyen olduğunu duydum. İnternetten Duygu hanımı araştırarak gittim.Kendisi çok tatlı dilli ve vicdan aşılayan bir diyetisyen.İnsan kaçıramıyor birşeyi çünkü sorumlu hissediyorsunuz . Duygu hanımla istediğim forma kavuştum. Beslenme tarzını bana öğretti ve çok yardımcı oldu. Herkese tavsiye ediyorum
 • Nazlı Zengin
  Tavsiye üzerine Duygu Hanım'a gittim 6 aylık bir programla başladım gayet başarılı geçti şu anda korumadayım. Duygu Hanım çok motive ediyor kilo vermekten çok hayatı öğretiyor beslenmede nerelerde yanlış yapıyorum nerelerde doğru yapıyorum hepsini açıklıyor ben çok memnunum çevremdekilere de tavsiye ediyorum
 • Sema Deniz
  Araştırarak gittim. Kilolarımdan dolayı birisine güvenmek istiyordum. Duygu Hanım'a güvendim. Tatlı dilli, güler yüzlü oluşu ,motive edişi kilo vermeme yardımcı oluyor. Güzel sonuç aldım kilo verdim. Takibinden memnun kaldım. Yakınlarıma ve herkese tavsiye ediyorum
 • Fatoş
  4 aylık paket almıştım çok memnun kaldım. 15 kilo verdim vermeye devam ediyorum. Hala Duygu Hanım'a gidiyorum. Herkese tavsiye ediyorum. Kilo vermek amacıyla başladım, verdiğim kiloları koruyorum daha önce farklı diyetisyen ile çalıştım Duygu Hanım'la daha çok ilerledim diğer diyetisyenler gibi değil .Arkadaşlarıma kilosunu korumak isteyenlere tavsiye ediyorum.
 • Leyla Karagöz
  Duygu'dan allah razı olsun diyorum öncelikle.15 20 kilo verdim .Şuan spor yapıyorum işe gitmeden kış günü onun sayesinde. Diğer diyestistenler gibi değil danışanlarıyla ilgileniyor.Arayıp soruyor motivasyon çok önemli,yolda bile herkese tavsiye ediyorum. Tavrı bile çok iyi, çok dürüst, çok dobra onu seviyorum .Herkese tavsiye ediyorum ve kendisini öpüyorum.
 • Tuğba A
  iki aylık bir takibimiz oldu.Çok keyifli bir şekilde geçti. Daha önce farklı bir diyetisyene gitmiştim.Saatler uymuyordu.Duygu Hanım çok ilgilendi herkese tavsiye ediyorum.Bir süre sonra yeme içme konusunda daha bilinçli oluyorsunuz. Duygu Hanım şu konudada çok ince 3 ay oldu herşey yolunda mı diye geri dönüş sağlıyor. Danışanlarını takip ediyor bu durum çok hoşuma giden bir davranışıydı.
 • Hande K
  Bir kaç ay düzenli olarak destek aldım. 10 kilo fazla kilom vardı. Çok tatlı kendisi çok yardımcı oldu. Çok keyifli geçti süreç biraz benden kaynaklı bir aksama oldu . Herkese tavsiye ediyorum Duygu Hanım'a teşekkür ediyorum.
 • Hülya Kurban
  Tavsiye amaçlı oldu denemek istedim. Zaman zaman kilo kontrolu için gidiyorum. Ben gidemezsem bile arayıp ilgilenir. Onun sayesinde çok güzel kilo verdim. Yeme şeklimi değiştirdi. Kişiye özel diyet yaptırıyor. Zorlama yapmadan benim isteklerimi de yapabiliyorum.